Manset

SAYIN İLHAN KESİCİ’NİN AÇIKLAMASIDIR

Haber sitemiz 8sutunamanset.com da 4 Mayıs 2018 tarihinde yayınlanan ve CHP’NİN EN UZUN 72 SAATİ başlığını taşıyan haberimiz sonrasında haberde ismi geçen Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili Sayın İlhan Kesici’den gelen “düzeltmeyi” siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz.

Haberin yayınlanmasının ardından tarafımıza ulaşan Sayın Kesici, haberimizin genel içeriği ile ilgili her hangi bir itirazı olmadığını ancak yine haberimizde ismi geçen ve bizim haberde “İlhan Kesici’nin süreci birlikte yürüttüğü isim” olarak tanımladığımız kız kardeşinin eşi Sayın Mümtaz Kaplan ile akrabalık ilişkisi dışında hiç bir ilişkisinin daha önce de bugün de olmadığını ifade etti.

Bu bağlamda bizim için Türk siyasetinin yetiştirdiği önemli değerlerden birisi olan Sayın Kesici’nin beyanının esas olduğunu belirterek, bu düzeltmeyi siz değerli 8sutunamanset.com okuyucularının dikkatine sorumlu gazetecilik anlayışımız gereği sunarız.

Saygılarımızla

8sutunamanset.com

İMTİYAZ SAHİBİ VE GENEL YAYIN YÖNETMENİ

CELAL EREN ÇELİK

BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ!
Yorum İçin Tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Popüler Haberler

BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ!

8 SÜTÜNA MANŞET //

8 Sütuna Manşet, haber akış sistemleri, internet siteleri, sosyal medya hesapları, dergi yayınları, youtube yayını ve multimedya basın merkezleri gibi ürünlerle hizmet veren modern bir haber ajansıdır.

Dünya ve Türkiye ekonomisinden haberler yapan ajans, ulusal seyirci odaklı.

Türkiye'den ve Dünya’dan son dakika haberler, köşe yazıları, spordan siyasete, seyahate bütün konuların tek adresi 8sutunamanset.com; 8Sutunamanset haber içerikleri kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz, Kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Yukar覺