KÜNYE

 
İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni
Celal Eren Çelik
 
 
Ekonomi Müdürü
Naki Bakır
 
 
Politika Haberleri Editörü
Ayhan Çelen
 
 
Teknik Koordinatör ve Görsel Yönetmen
 

 

İLETİŞİM

İletişim Bilgileri
Whatsapp İhbar Hattı
0544 663 29 61

 

Adres Bilgisi
Ankara Caddesi. Gazi Osman Paşa Mahallesi. 56/3 
ANKARA/GÖLBAŞI

 

 HAKKIMIZDA

8SutunaManset.com haber sitesi bünyesinde Metropol ve Ekspertiz Gazeteleri ile Eko Prestij Dergisi‘ni bulunduran MEDYA METROPOLİS firmasının dijital habercilik alanındaki markasıdır.

 

MİSYON

Topluma gerçek haber vermenin yanı sıra özel ve dosya haberler ile özel analizlere dayanan yayın politikası ile farklılık yaratmak olarak belirlemiş olan 8SutunaManset.com bu misyonu doğrultusunda internet haberciliğine farklı bir soluk ve bakış açısı getirmeyi hedeflemektedir.

 

YAYIN İLKELERİ

8SutunaManset.com Basın Meslek İlkeleri Doğrultusunda Yayın Yapmayı Kabul ve Taahhüt eder.

8SutunaManset.com haber sitesinde yer alan “Özel Haber” “Analiz Haber” ibare ve logolu haberler ile özel röportajlar izn almadan ve kaynak gösterilmeden kısmı yahut tamamen bir başka mecrada kullanılamaz.

8SutunaManset.com haber sitesinde yayınlanan köşe yazılarının hukuki sorumluluğu yazıyı kaleme alan yazara aittir.

 
BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ!

8 SÜTÜNA MANŞET //

8 Sütuna Manşet, haber akış sistemleri, internet siteleri, sosyal medya hesapları, dergi yayınları, youtube yayını ve multimedya basın merkezleri gibi ürünlerle hizmet veren modern bir haber ajansıdır.

Dünya ve Türkiye ekonomisinden haberler yapan ajans, ulusal seyirci odaklı.

Türkiye'den ve Dünya’dan son dakika haberler, köşe yazıları, spordan siyasete, seyahate bütün konuların tek adresi 8sutunamanset.com; 8Sutunamanset haber içerikleri kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz, Kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Yukar覺